Az Eternal Beauty Kft a magyar szépségszalonok professzionális termékeinek és felszerelésének egyik importőre és forgalmazója.

Az előnyök, amelyeket kínálunk Önnek

Amellett, hogy a lehetőséget, hogy a csapat intelligens és ambiciózus kínálunk más előnyöket, hogy segítsen mind szakmailag és emberileg is. Nagyon büszkék vagyunk csapatunkra, és igyekszünk gondoskodni minden tagjáról.

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Értékesítési tanácsadó Budapest

üzletkötő

város: Budapest

Az ideális jelölt:

  • Közép- / felsőfokú tanulmányok;
  • Komoly és felelősségérzet;
  • Az értékesítési technikák ismerete;
  • Képes önállóan dolgozni minimális felügyelet mellett;
  • Az interperszonális készségek, a rugalmasság és az eredmény és az ügyfélorientáció;
  • Eredmény vezérelt;
  • A fodrászatban, kozmetikumokban, sminkben és manikűrben szerzett tapasztalat vagy készség előny.

Feladatok:

  • Támogatja és értékesíti a vállalati portfólió termékeit;
  • Megfelel a termékek eladására vonatkozó szabályoknak (költségvetési törvényjavaslat stb.);
  • Tiszteletben kell tartani a vállalat belső szabályait;
  • Javasolja a helyi marketing tevékenységeket;

Érdekli ezt a lehetőséget?

Írjon nekünk a iroda@eternal.hu címre!

Küldje el az alábbiakat:

  • Mondja el magáról és eddigi sikereit
  • Valaha dolgozott ezen a területen?
  • Mondja el nekünk, miért gondolod, hogy Ön helyes jelölt erre a pozícióra, és írja le tapasztalatait